Kalite Politikamız

Wox Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş., Kurulduğu Günden bu yana, faaliyet gösterdiği ayakkabı ve giyim sektöründe müşteri memnuniyeti sağlamak ve bir dünya markası haline gelebilmek için yasalara, ulusal ve uluslararası kalite standartlarına, ürün şartları ile müşterilerimizin beğenilerine uygun, en kaliteli ve en güzel ürünleri sunmayı ilke edinmiştir.

Wox Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş., Ürünlerinde yüksek kalite için belirlemiş olduğu amaçlara yönelik tüm şartları gözden geçirmeyi, uluslararası standartları ve prensipleri ön planda tutarak yürütülen faaliyetlere yönelik uygulanabilir kalite standartlarını kontrol etmeyi ve arttırmayı benimsemiştir.

Wox Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş., Kendi üretim ağının ve tedarikçilerinin ürün kalitesini oluşturan temel unsur olduğu bilinciyle tedarikçi performanslarını sürekli izler ve denetler. Ürün kalitesi,, her açıdan kontrol edilir ve kaliteyi olumsuz etkileyen her konuda düzeltici faaliyetler gerçekleştirilir. Kaliteyi etkileyen riskler sürekli düzenlenen toplantılar ile önceden belirlenerek önceliyici faaliyetler yürütür.

Wox Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş., Personeline bilgi kazandırmak ve yetkilerini geliştirmek için sürekli eğitimler düzenlemektedir. Kuruluşumuz, değişimi yönetmek ve sürekli gelişimi sağlamak amacıyla çağdaş ve modern uygulamalar kullanır. Giyimde moda ve en son trendlere göre, incelikle hazırlanan en şık tasarımlar müşterilerin beğenisine sunulur.

Wox Tekstil Sanayi Ticaret A.Ş., Müşteri memnuniyetini sürdürmek ve sürekli gelişmeyi sağlamak için yönetim sistemini sürekli iyileştirmektedir.